Recenze našich zákazníků

Skvělá pomůcka pro poponesení dítěte bez nutnosti zapojení rukou. Vytáhnout ho z batohu a nasadit je rychlovka. Mnohokrát nám pomohlo ve spěchu a stresových situacích se 3 dětmi do 4 let (hlavně na cestách po městě, mezi školkou, koužky, atd.) Navíc se moc líbí dětem, takže i zlepšuje všeobecnou náladu a vůli dětí spolupracovat. :)

Jana

Kawallo používám od roku 2018. První seznámení s ním proběhlo, když synovi bylo 18 měsíců a při navazování se na mě udiveně díval jako na blázna. Jeho výraz napovídal o naprostém zděšení, aniž bychom oba dva tušili jak nám kawallo usnadní život v terénu. Konečně bezbolestné nošení dětí na ramenou a svoboda volných rukou. To samozřejmě jako majitel 2 psů oceňuji. Kawallo mohu jen DOPORUČIT! 

Jan Pastuch

Kawallo je super při výletech do přírody, kde terén dvakrát nepřeje kočárku a pak i při každodenním venčení psa. Díky příjemnému polstrování dceři ani nepřišlo, že místo rukou drží její nožky pás. Je parádní, že se vejde do každého baťůžku, člověk se nemusí tahat s krosnou.

Paperilla

s kawallem na Moravském masopustu ...

Denisa Stillerová

Kawallo rozhodně doporučujeme. Na dovolené nám moc pomohlo, bez něj bychom to nedali. Děkujeme.

Bidlovi

Lenka Brož (Nový Zéland)

Tak už nám přišlo naše “kawallo”. Já si ho zatím zkusila jen chvilku při venčení Fida, ale Kuba nesl malýho opičáka delší trasu a dost si kawallo pochvaloval. Volný ruce se člověku prostě hoděj a člověk pak líp chodí a záda hnedka bolej míň :)

Jakub a Veronika Olejar

".....Rupert (manžel) si kawallo moc chválí. Hodně ho už bolela záda. Náš Teddy je hendikepovaný, takže se mu dlouho nechce chodit. Je mu sice osm let, ale vypadá tak na čtyři. Občas s sebou různě škube, tak kawallo odebere nosícímu námahu s balancováním. Manžel má zkrátka odlehčeno. Taky to snad budu mít šanci brzo vyzkoušet, ale zatím mám co dělat s malou v šátku :) Chodíme po loukách a lesích, tak jsme za vaši vychytávku moc vděční."

Lucie Brow

"Pěkný den, posíláme pozdrav z dnešního Design Marketu. Díky pásu jsem si v klidu prošla a nakoupila :) Děkuji :)"

Martina Vašíčková

Nosicí pás Kawallo je praktická pomůcka, která rodičům v batohu na výletě nezabere moc místa. S manželkou na nosítku navíc oceňujeme jeho pečlivé a odolné zpracování.

Richard a Hanka Koubkovi

Recenze z několikadenní plavby po oceánu na trase mezi San Diego a Puerto Vallarta. Když máte živé dítě jako je Eda, tak se prý kawallo velmi hodí před pádem do oceánu ;)

Jana Zucchi Šumavská

Za nás mohu Kawallo jednoznačně doporučit, osvědčilo se nám a jsem moc ráda, že zrovna my jsme měli tu čest být jedněmi z prvních, kdo tuto parádu mohl zažít na vlastní ramena.

Rodina Vodákových – testeři

Jak si pořídit kawallo

online, nebo osobně

Náš e-shop

Kawallo si můžete koupit přímo na našem e-shopu mamachic.cz, nebo se s námi domluvit na osobním předání.

Mamachic.cz

Partnerské obchody

Kawallo prodává i mnoho našich partnerů, které mají kamenné obchody, nebo své e-shopy.

Kde koupit