O nás

příběh jménem Kawallo

Jsme především táta a máma, rodiče nyní již dvou malých dětí. Něco mezi nadšenci a otroky sami sebe, co si přes den hrají na fotografa a mámu na mateřské a po večerech se už roky nenudí. Místo toho vymýšlí, protože nemohou zastavit svou kreativní podnikavou duši. ;)

V roce 2014 jsme se rozhodli založit pod značkou Mama Chic vlastní e-shop s tehdy úplnou novinkou na evropském trhu - silikonovými kojícími korálemi. Silikonová bižuterie je i nadále v našem sortimentu, ale s přibývajícími lety narostla konkurence a nazrál čas se posunout o krok dál.

Chtěli jsme přijít s novým výrobkem, který bude také spojovat svět dětí a rodičů, ale jehož výroba bude od A do Z v naší režii, bude ekologická a lokální. Pohodlnost tatínka ho jednoho zimního večera cestou do města dovedla k myšlence zafixovat dceři nohy popruhem tak, aby ji nemusel držet při nošení "na koni".

Tento systém se postupně dost osvědčil. Nám, jakožto rodičům, často pomáhal a dceru bavil. Tím, po pár úpravách, vznikl nosicí pás Kawallo.

Kawallo předčilo naše očekávání, protože nejen splňuje vše výše zmíněné, ale zaplnilo i díru na českém a světovém trhu. Nenajdete nosítko, které by bylo založeno na tak jednoduchém principu a bylo tak skladné.

A jak vznikl název “Kawallo” ?

Jedná se o lehce pozměněný překlad slova kůň do jazyka amazonských indiánů z kmene Kečua, jejichž moudrost je nám roky blízká a nápomocná. 

Jak si pořídit kawallo

online, nebo osobně

Náš e-shop

Kawallo si můžete koupit přímo na našem e-shopu mamachic.cz, nebo se s námi domluvit na osobním předání.

Mamachic.cz

Partnerské obchody

Kawallo prodává i mnoho našich partnerů, které mají kamenné obchody, nebo své e-shopy.

Kde koupit