Bezpečnost

až na prvním místě

Bezpečnost je pro nás klíčová, proto jsme nosicí pás Kawallo nechali testovat ve Stojírenském zkušebním ústavu a splňuje evropskou normu ČSN EN 13209-2:2016. Navíc prošel zkouškou na pevnost v tahu, kde unese dokonce až 150 kg. Zvládne tedy nést i dospělého, pokud se na to ovšem cítí nosič. ;)

Bezpečnost pro nás ale nekončí jen na papíře. Pečlivě proto dbáme i na kvalitní materiály a zpracování - pás šijeme v lokální české dílně. Není se čeho bát, podívejte se na video.

 

Limity

které je dobré znát
Dítě

Dítě musí být schopno se nést na ramenou bez držení za ruce. Věkově to bývá většinou okolo 1,5 roku. Aby bylo nošení pohodlné, měly by kontíky dítěte dosahovat alespoň do podpaží nesoucího.Nosič

Limity individuálně určuje ten, kdo nese, tím, co fyzicky zvládne. Sami zhodnotíte, na jak velké/těžké dítě se cítíte a přizpůsobíte tomu i čas, po který dítě ponesete.

Kawallo

Testy ve zkušebním ústavu ukázaly, že pás vydrží v tahu až 150 kg. Jiné limity nejsou.

Konstrukce

Princip kawalla je postaven na využití páky, která tah váhy dítěte přenáší skrze oka pro nohy na záda nosiče. Tím se dítě svou hmotností pevně drží na ramenou. Zní to možná trochu složitě, ale je to velmi jednoduchý, léty osvědčený princip.

Vše o Kawallu

Certifikace

Máme certifikáty, které dokazují technické parametry nosicího pásu Kawallo a jeho bezepečnost. V přřpadě, že by vás certifikáty zajímaly více detailně, neváhejte nás kontaktovat.

Jak si pořídit kawallo

online, nebo osobně

Náš e-shop

Kawallo si můžete koupit přímo na našem e-shopu mamachic.cz, nebo se s námi domluvit na osobním předání.

Mamachic.cz

Partnerské obchody

Kawallo prodává i mnoho našich partnerů, které mají kamenné obchody, nebo své e-shopy.

Kde koupit